Зв'язок з менеджером

ЛІЗИНГ

Що таке лізинг?

Лізинг – це договір, в якому лізингова компанія виступає інвестором. Вона надає право використовувати певне майно ( в нашому випадку – авто) , в обмін на орендну плату. По закінченню терміну договору, і за умови повної оплати – всі права на володіння автомобілем передаються орендарю. Терміни укладання лізингового договору ви можете корегувати під себе. Мінімальний – 1 рік, максимальний – залежить від віку автомобіля.

Які документи треба мати для укладання договору?

-реєстраційні документи
-фінансова звітність
-довідка з банку

В основному, цього пакету документів може бути достатньо.

Лізинг чи автокредит?

Велика перевага лізингу перед кредитом – максимальна простота. Простота в зборі документів, в заключені договору та в циклі самої угоди. Якщо ви думаєте, що лізинг – це велика переплата коштів, то просто порахуйте вартість сервісних послуг, ремонту та оформлення. Порахували? Тож, що вигідніше – вирішувати Вам. Компанія FinCar завжди знайде краще рішення фінансування авто для наших клієнтів.

Ми співпрацюємо з провідними лізинговими компаніями в Україні. Це забезпечує якісне вкладання угоди та мінімальну процентну ставку.
Наші партнери:

Співпраця

ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року. На сьогодні компанія у трійці лідерів ринку лізингу. ULF Finance пропонує комплексну послугу фінансування автотранспорту, спецтехніки та обладнання незалежно від їх типу, марки та вартості. Кожен клієнт компанії обирає оптимальний для себе спосіб придбання: фінансовий лізинг, фінансовий лізинг з сервісом, оперативний лізинг, зворотний лізинг, фінансування авто з пробігом після лізингу.
Представництва ULF Finance є на півночі, півдні, сході та заході України. Для зручності клієнтів компанія розширила кількість офісів до 17.

Співпраця

Лізингова компанія Альфа-Лізинг працює на ринку лізингових послуг з 2001 року. До 2014 року компанія була відома як Універсальна лізингова компанія «Ленд-ліз». Враховуючи, що з 2014 року основним фінансовим партнером компанії є ПАТ «Альфа-Банк», керівництвом компанії було прийнято рішення вести діяльність під новим брендом Альфа-Лізинг.

Альфа-Лізинг пропонує своїм клієнтам послуги фінансового лізингу автотранспорту, сільськогосподарської та іншої техніки для комерційних цілей.

Альфа-Лізинг співпрацює з представниками малого, середнього та великого бізнесу, які зацікавлені в співпраці з надійним партнером з бездоганною репутацією.

Співпраця

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» – одна з провідних лізингових компаній України в сфері фінансування проектів дорожнього будівництва, промислових об’єктів і сільського господарства. Компанія є єдиним організатором проектів суднобудування з використанням лізингу в Україні.

Сьогодні лізингові програми стають все більш популярними в країнах усього світу. Лізинг – це фінансова послуга для фізичних та юридичних осіб, яка дозволяє придбати конкретний об’єкт (устаткування, нерухомість, техніку і т.д.) без відлучення коштів з обороту, з правом подальшого викупу. Саме тому набагато вигідніше купити в лізинг, ніж, наприклад, оформити кредит.

За розробку і реалізацію першої в Україні фінансової програми підтримки вітчизняного флоту, компанія «ТЕКОМ-Лізинг» стала номінантом Національного морського рейтингу України в 2009 р.

Співпраця

“ЕСКА капітал” – українська лізингова компанія нового покоління. На ринку вже понад 10 років. За цей час уклали більш як 1000 лізингових угод та мають клієнтів в 21 області країни.
“Ми робимо все можливе заради наших клієнтів і партнерів, і по-справжньому допомагаємо мікро, малому та середньому бізнесу. Саме цей підхід дозволяє нам бути лідером у своєму сегменті”